-3.4 C
Brno
Neděle, 5 února, 2023

Buy now

- Komerční sdělení -40plus

Deset letních interiérů, které vás naladí na optimistickou vlnu

Aby působily letně, nejsou nezbytné sluneční paprsky. Nakonec, při teplotách šplhajících ke čtyřicítkám to ani není žádoucí. I bez toho jsou však veselé a pohodové.

Bohémské léto

Zamilovali jste se do boho stylu? Vůbec se vám nedivíme. Svou uvolněností je tento dokonale nedokonalý styl jistou cestou k vroucně slunečnímu interiéru.

Barvám a přírodním materiálům k atmosféře dopomůže nábytek s výraznější strukturou. A třásně? Děti květin je milovaly, dopřejte si je alespoň na dece či polštářích.

Barevně pod nohama

Pátá stěna, jak se často podlaha nazývá, je díky své rozloze výborným způsobem, jak rychle přeonačit ráz interiéru.

Obývací pokoj s hnědou sedačkou, tkaným kobercem s květinovým vzorem a krbem obloženým bílým kamenem
Zdroj: Carmine & Teal
Ne, nebudete trhat parkety, stačí položit pestrobarevný koberec. A aby vše spolu ladilo, půjčte si jednu barvu z koberce a doplňky v jejích odstínech dolaďte interiér. Součástí takové kompozice mohou být nejen textilie, ale také obrazy či dokonce živé květiny. Všechno věci, které nestojí mnoho.

Stačí jeden – polštářů na pohovce může být víc, ale pouze jeden barevný postačí k tomu, aby rozbil nudu. A aby to bylo dokonalé, jeho barva by se měla objevit i na jiných doplňcích.
V jemné paletě

Tableware is lined up on the shelves.

Módní trendy jsou rok od roku jiné, což však zůstává typické pro jarní a letní kolekce, to jsou pastelové barvy. S oblibou si je oblékáme. A tak jako tyto barvy oživují nás, stejně to dokážou is našimi domovy.

A naprosto nejúžasnější je, že vůbec se nemusíte omezit na jeden či dva barevné odstíny. Důležitý je v tomto případě neutrální základ. Pokud tedy máte doma například šedou sedačku a bílé stěny, poohlédněte se po barevných doplňcích. Neuberou nic ze solidnosti interiéru, ten díky nim bude jen o něco veselejší.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny