4.7 C
Brno
Úterý, 28 března, 2023

Buy now

- Komerční sdělení -40plus

Jak na podzimní dekorace v interiéru?

Podzim doslova láká svými barvami k tvoření. Ozvláštněte svůj interiér originální podzimní výzdobou. Jak na to, poradíme v následujícím článku.

Užívejte si podzim venku i doma

více v článku...

Podzim je nádherné období, které je nutné, náležitě si užít. Všudypřítomné hřejivé barvy červené, oranžové, hnědé, žluté, zelené. Vyrazte do přírody, přineste si domů větvičky se šípky, jeřabinami, nasbírejte kaštany a kukuřičné klasy. Tohle všechno se vám bude hodit pro výrobu podzimní dekorace, která vnese do vašeho interiéru pohodovou atmosféru a kousek přírody.

Hra se světly

Dřívější příchod tmy je ideální pro klidné posezení s přáteli u horké čokolády, trávení času s rodinou a rozjímání s knížkou a čajem. Svíčka sem, svíčka tam, nádherné hřejivé teplo z krbu a girlanda z čerstvého listí, zdobená LED páskem lemující okno. Váš interiér bude jako stvořený k tomu, abyste si ho zamilovali! Vykouzlete doma zátiší, které bude ozvláštněno tlumenými světly. K tomu pomohou vonné svíčky. Vůně volte přírodní. Dřevité, ovocné, vanilku. LED řetězy se skvěle hodí pro dotvoření příjemné atmosféry. Stačí řetěz důmyslně zamotat do podzimní výzdoby, kolem větviček nebo do girlandy.

Dekorace vás budou bavit

Dekorování na podzim je zkrátka úžasné. Můžete použít hodně přírodního materiálu, které vás bude stát jednu procházku. A svůj domov  připravíte na sychravé dny. Stejné je to i s barvami. Podzim je ohňostroj krásných, uklidňujících, zemitých tónů a přesně takové volte i do svého domova, pokud chcete investovat do podzimních dekorací v obchodě. Hodit se vám budou odstíny žluté, červené, oranžové až přes tmavě zelenou a hnědou. Podívejte se na podzimní doplňky, které nabízí například 4HOME. Ušetřit vám pomůže 4home slevový kód.

Podzimní výzdoba v boho stylu

Hlavně letní měsíce si žádají uvolněnou atmosféru, pohodlí a krásné doplňky. Patříte i vy k milovníkům uvolněného boho stylu? Přeneste jej i do podzimu. Použijte výše zmíněné zemité barvy, které kombinujte v příjemném skandinávském designu. Dobře bude tento styl vypadat s nábytkem právě stylu Skandinávie. Koupit si novou komodu, odkládací stolek či křeslo, můžete například v Asku. Ušetřit vám pomůže Asko slevový kupon.

Netradičně tradiční podzimní dekorování

Kdo si rád potrpí na netradiční dekorování, může použít klasické dýně a šípky, které se dají krásně kombinovat s luxusními kovovými svícny, skleněnými aroma difuzéry, větvičkami z jehličnanů. Nezapomeňte toto zátiší podtrhnout LED světelným řetězem, který chytře zakomponujete na dno deko mísy. Světla ze spodní části krásně osvětlí naaranžované větvičky, lístky, podzimní plody a svíčky vytvoří krásou podzimní atmosféru.

Romantické dekorace na stůl

Stoly, komody, odkládací stolky, ale také schody v interiéru. Tohle všechno jsou místa, která můžete skvěle využít k tomu, abyste vytvořili originální podzimní atmosféru. Při výběru dekorací nezapomeňte přihlédnout k tomu, jakou velikost má plocha, kam chcete aranžmá položit.

Vytvořte svícny z dýní

Dýně jsou na podzim všudypřítomné a jejich využít v kuchyni je nekonečné. Dejte si práci s jejich vydlabáním. Dýni pak můžete použít k výrobě krásných svícnů, které se budou hodit nejen před vchodové dveře, ale také v interiéru. Nemusíte vytvářet dýňové obličeje. Namalujte si své oblíbené ornamenty, například v etno stylu a pak už stačí začít vykrajovat. Tip redakce: Pro originální vzhled dýně použijte aku šroubovák a různě veliké vrtáky. Mihotavá hra světla ze svíčky bude prostupovat malými, až po velké dírky, které jste podle vaší fantazie vyvrtali. Uvidíte, jaký ohlas budou vaše dýňové svícny mít!

Ozvláštněte prostor skleněnými koulemi s přírodninami

Skleněné vázy, baňky, koule. Tohle nemusíte používat jen v období Vánoc. Malou bílou či zelenou dýni zvolte jako dominantu a okolo dejte oranžové jeřabiny, červené šípky, hnědé kaštany. Skleněnou kulatou vázu můžete převázat stuhou z pytloviny, provázkem nebo lýkem v přírodní barvě a originální podzimní dekorace je na světě.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny