-3.4 C
Brno
Neděle, 5 února, 2023

Buy now

- Komerční sdělení -40plus

Nezůstal rozpočet na rekonstrukci koupelny? Nevadí, vylepšit ji zvládnete i za pár Kč

Ne vždy se nám z rozpočtu zvýší na rekonstrukci každé místnosti. V takovém případě je třeba hledat řešení, která nebudou nákladná, ale na určitou dobu splní svůj účel. Tentokrát naše redaktorka Kristýna poradí několik tipů, jak vylepšit koupelnu, aby byla (alespoň zčásti) podle vašich představ.

Koupili jsme dům a nová střecha spolkla i rozpočet na rekonstrukci
koupelny. Ta, která zde je, sice není původní, ale ani zdaleka není taková,
jakou bych si představovala. Pár let nám ale bude muset nyní sloužit. Poradíte, jak ji nenákladně vylepšit? Jana, Vígláš

Odpověděla: Kristýna Falťanová, redaktorka

Pokud vám nevyhovuje barva obkladů, na trhu jsou dnes dostupné také barvy, kterými je můžete přetřít. Neutrální bílá nebo šedá mohou být volbou, se kterou budete moci dále pracovat. Také betonové stěrky jsou finančně méně náročné než klasický keramický obklad. Občas dokonce postačí vyměnit malou sanitu, jako je umyvadlo či toaleta, a vizuální změna k lepšímu bude v koupelně citelná.

Podceňovat však není třeba ani sílu doplňků. Jednobarevná, na první pohled fádní koupelna s nezajímavým obkladem díky koberečkům, koši na prádlo, novému nábytku, ale i drobnostem, jako jsou nádoba na mýdlo, zrcadlo či stojan na ručníky, rázem ožije a získá nový šmrnc. Dřevěný akcent a také mramorový efekt jsou dnes preferovány.

Luxury Bathroom Interior With Shower, Toilet, Mirror And Yellow Towels.

Jak zrekonstruovat koupelnu na modernější a světlejší prostor? Jak zrekonstruovat koupelnu na modernější a světlejší prostor?
Chcete-li se změnou zajít ještě dále, zkuste výměnu baterií. Zlaté a černé jsou nyní v kurzu. A květiny! Zelené kvetoucí stěny a mechové obrazy dodají koupelně na eleganci a relaxačním dojmu.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny