-3.4 C
Brno
Neděle, 5 února, 2023

Buy now

- Komerční sdělení -40plus

Sedna – ekologické, recyklované metrážní koberce

Sedna – ekologické, recyklované metrážní koberce Zdroj: DIEGO Kft.
Pokud je pro vás důležité kromě krásného domova také environmentální myšlení, musíte poznat nové metrážní koberce Sedna z naší nabídky.

Vyrábějí se ekologickým způsobem ve znamení 100% recyklace a inovace. Měkké, elegantní a odolné produkty, které se zhotovují z rybářských sítí sklizených z moří světa, jiného plastového odpadu a starých koberců. Zadní strana koberců je vyrobena ze 100% recyklovaných PET lahví.

V oceánech se ročně ztratí nebo vyhodí až 640.000 tun rybářského vybavení, které zapříčiňuje úhyn milionů velryb, delfínů, tuleňů, želv a ptáků. Výrobou metrážních koberců Sedna se zabraňuje vyhynutí tisíců krásných mořských tvorů, které se tak nezaklíní do tohoto životu nebezpečného odpadu.


Pomocí rybářského průmyslu a dobrovolných potápěčů se tyto opuštěné rybářské sítě a další plasty shromažďují po celém světě, následně se zpracovávají na takzvaný regenerovaný materiál ECONYL. Tato technologie je zcela jedinečná a inovativní, protože při výrobě vznikající nový vysoce kvalitní polyamid se spřádá do příze šetrné k životnímu prostředí, kterou lze později nesčíslněkrát opětovně použít bez ztráty původní kvality.

Dog playing with wooden stick on the floor on his birthday


Výsledkem je nejen krásný a měkoučký koberec pod našima nohama, ale také krok k udržitelnému životu a čistší planetě.

Pro další informace a zajímavosti si prohlédněte video.

Více o našich produktech hledejte na webu.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny