-3.4 C
Brno
Neděle, 5 února, 2023

Buy now

- Komerční sdělení -40plus

Takové bydlení si může dovolit mladý pár ve Španělsku

Byt založený na rovnováze. Ostré linie střídají oblouky. Moderní technologie nadčasové materiály z přírody. Jemné barvy doplňují výrazné vzory. Ohromí osobitým stylem, dokonalou harmonií a jedinečnou atmosférou.

Rozloha: 110 m2, 4 + kk

V interiérech je pro nás důležité zakomponování nejnovějších technických vychytávek a správného osvětlení. Oba prvky podpoří konečný užitek z našich interiérů, které navrhujeme s cílem vytvořit prostor s dokonalou atmosférou v každém jednom detailu. dgdgdgd dfsfsf sfsf sdfsf esfgsf
– Meritxell Ribé a Josep Puigdomènech, designéři, The Room Studio

Za zdařilou proměnou barcelonského apartmánu stojí tandem španělských designérů Meritxell Ribé a Josep Puigdomènech. Ve své práci se zaměřují na pohodlí, estetiku a kreativitu. Rádi používají vychytávky moderní technologie, proto jejich tvorba je nejen příjemná pro oko, ale také zjednodušuje život klientům, kterým domy zařizují.

Důležitou roli v jejich realizacích hraje i kvalitní světelný plán, tak pod jejich rukama vzniká interiér, který dokážete vnímat všemi smysly, ve kterém se silně odráží osobitost majitele.

obývací pokoj v zemitých tónech, s krémovou sedačkou, hnědým kobercem a proskleným modrým kulatým stolkem ve tvaru přesýpacích hodin
To, co činí tento interiér výjimečným, je kvalita provedení, výraznost tvarových linií a akcent zaměřený na atypické designové solitéry. Právě proto tento designový stolek perfektně vyzní
v zemito-neutrálním ladění. Zdroj: Mauricio Fuertes
V dobré čtvrti

Vzhledem k poměrům Barcelony je apartmán skutečně rozlehlý a najdeme jej v atraktivní části města. Designéři si dali za cíl vytvořit místo, které přirozeně navazuje na okolí, a zároveň domov, kde se člověk bude cítit příjemně. Interiér je lehký, vzdušný, plný energie.

Šlo o rekonstrukci, místu, dle požadavku klientů, bylo třeba dodat esprit a charakter. I na první pohled je zřejmé, že se to designérům podařilo na výbornou s hvězdičkou. Vznikl dokonale sladěný moderní interiér vhodný pro pohodlný život mladého páru.

Interior of a modern bedroom decorated with modern furniture with pastel tones.

moderní kuchyně s bílou kuchyňskou linkou a ostrůvkem s barovým stolkem a zaoblenými barovými židlemi
Tip: Nad ostrov v kuchyni nadrobte barový stolek přibližně o 15 cm výše, než je plocha ostrova. Je to praktické zejména kvůli frkancem, ať už z umyvadla, nebo z pánve. Zdroj: Mauricio Fuertes
Největší dispoziční změnou prošla kuchyně, kterou designéři otevřeli. A nebylo to jen kvůli modernizaci či následování aktuálních trendů, tak dostali do prostoru mnohem více světla. Světlo nyní svítí do každého koutu místnosti a prostor „kuchyňo-obýváku“ rázem ožil.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny