-3.4 C
Brno
Neděle, 5 února, 2023

Buy now

- Komerční sdělení -40plus

Mořská sůl: Kvalitní zdroj pro solonizační jednotky

Mořská sůl najde využití jako zdroj soli pro solonizační jednotky nejen v bazénech. Sůl je využívána také v úpravnách vody a vodárnách. Jedná se o skvělý prostředek, který zajišťuje optimální kvalitu vody.

Sůl do bazénu

Mořská sůl do bazénu je skvělou volbou. Má pozitivní účinky zejména na naši pokožku. Lze ji bez problému dávkovat do bazénové vody, kde je zdrojem vysoce kvalitní soli pro solonizační jednotky. Mořská sůl je čištěna při 220 °C, čímž je zbavena všech nežádoucích příměsí, které jsou ve vodě rozpuštěny a spolu se solí krystalizují. Je vhodná pro přípravu slaného roztoku. Doporučenou koncentrací je standardně 0,5 %, ovšem může se to lišit dle doporučení výrobce solonizační jednotky.

Tabletová sůl

Kvalitním zdrojem soli pro solonizační jednotky je také tabletová sůl. Solné tablety mají optimální vlastnosti pro použití v přístrojích pro regeneraci a změkčování vody fungujících na bázi iontové výměny. Hlavní výhodou tablet je jejich forma, hutnost a čistota, která perfektně odpovídá požadavkům pro přístroje pro změkčování vody. Umožňují tak bezporuchový chod těchto přístrojů.


Tip pro nevěsty: moderní svatební oznámení.


Mořská sůl

Mořská sůl najde využití také v domácnosti. Přidat si ji můžete do koupele a užít si řadu pozitivních účinků. Sůl z Mrtvého moře pomáhá proti akné, lupénce, ekzému, různým bolestem a zánětům. Stačí jen přidat sůl z Mrtvého moře do koupele. Klasická dávka se pohybuje mezi 200 až 500 gramy soli pro vanu s teplou vodou. V lázni byste měli zůstat zhruba 20 minut, aby kůže vstřebala minerální soli. Případně lze mořskou sůl využívat také na lokální koupele. Po koupeli je důležité pokožku opláchnout vlažnou vodou. Kromě příznivých účinků na zdraví pomáhá také zrelaxovat.

Mořská sůl má široké využití. Zvyšuje kvalitu vody a nabízí řadu pozitivních účinků.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny